O Mnie

Pozwól, że się lepiej przedstawię. Jestem Kacper, 20-letni student z Polski. Jestem certyfikowanym specjalistą google ds. Marketingu Uwielbiam tworzyć strony internetowe. 

Pasja dla projektowania stron

Moja przygoda z tworzeniem stron internetowych zaczęła się 7 lat temu, kiedy to napisałem swój pierwszy kod w HTML. Od razu urzekła mnie możliwość tworzenia projektów i przekształcanie ich do życia w sieci.

Pragnienie dalszego rozwoju

Jako młody twórca stron www, nieustannie czerpię radość z każdej nowej funkcji, która zostaje udostępniona, ciągle szukam okazji do nauki i eksploracji. Rozwijanie swoich umiejętności jest moją pasją, a ekscytacja związana z postępem napędza mnie do przodu. W 2023 roku skupiam się na opanowaniu React-a i sztucznej inteligencji.

O Mnie - Doświadczony projektant stron internetowych do wynajęcia. Skorzystaj z usług tworzenia i projektowania oferuje strony internetowe najwyższej jakości!

O Mnie i Mojej Pracy

Mój Workflow

Uważam, że tworzenie stron www wymaga posiadania klarownego Workflow. Dlatego w mojej pracy zawsze przestrzegam indywidualnych etapów

Zanim wejdę w jakikolwiek projekt, poświęcam czas na dokładne zrozumienie potrzeb i celów moich klientów. Wierzę, że jasna komunikacja i aktywne słuchanie są kluczowymi elementami udanej współpracy. Zadaję dużo pytań, aby dobrze zrozumieć ich wizję.

Po fazie przygotowań płynnie przechodzę do etapu projektowania stron, gdzie starannie tworzę design odpowiadający klientowi. W tym procesie utrzymuję otwartą komunikację, ceniąc opinie klientów, które odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu ostatecznej strony www.

W przypadku bardziej rozbudowanych projektów rozpoczynam proces projektowania od tworzenia szkiców, prezentując klientom monochromatyczne reprezentacje przed przystąpieniem do szczegółowego projektu wizualnego, aby upewnić się, że efekt końcowy sprosta ich oczekiwaniom.

Po zakończeniu fazy projektowania i zatwierdzeniu przez klienta ostatecznego projektu, przystępuję do instalacji WordPressa i niezbędnych wtyczek do projektu.

Kolejnym krokiem jest precyzyjne tworzenie stron, jedna po drugiej, ciągle udostępniając klientowi linki podglądu. Taka metoda ułatwia zbieranie płynnych opinii i zapewnia klientom, że ich oczekiwania są spełniane.

W miarę zbliżania się do końca projektu, starannie analizuję i poprawiam każdy aspekt, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Włączam klienta w ten etap, udostępniając niemalże ukończoną pracę i dokonując zmian, których oczekują.

Po stworzeniu wszystkich stron w WordPressie, udostępniam klientowi link do ostatecznego podglądu, aby mogli zaproponować ostateczne poprawki.

Kiedy wszystko jest gotowe, publikuję stronę. Jeśli klient sobie życzy, mogę również zoptymalizować witrynę aby optymalizacja strony była na kompetentnym poziomie. 

Jakiego Oprogramowania Używam?

Oprogramowanie

Korzystam z sprawdzonych programów, ale nie wykluczam żadnych nowych rozwiązań, jeśli okaże się lepsze. Jednak aktualnie używane przez mnie oprogramowanie absolutnie wystarcza do spełniania potrzeb.

Specjalista Google

Jestem certyfikowanym specjalistą Gogle w zakresie marketingu internetowego i Google ADS

Certyfikaty

Czym Się Interesuję?

Moje Osobiste Zainteresowania

Przeciągnij Mnie

książki i Gry

Świat Wiedźmina po prostu mnie olśnił! To uniwersum jest niesamowicie piękne i skomplikowane, zmusza do głębszego zastanowienia. Te wszystkie zagadki i moralne dylematy – wow! Wciągnął mnie on tak bardzo, że przeczytanie sagi raz do roku jest absolutnym minimum

O Mnie - Medalion Szkoły Wilka

Eklektyczny Gust Muzyczny

Uwielbiam muzykę, a odkrywanie nowych dźwięków sprawia mi ogromną przyjemność. Słucham wielu różnych gatunków. Jak widzisz, niektórzy mogliby nazwać mój gust muzyczny trochę dziwnym.
Scrennshot top utworów muzycznych, których słucham
Scrennshot top artystów muzycznych, których słucham

mes que un club

Jestem wielkim fanem piłki nożnej. Gdy tylko mam okazję, to albo oglądam mecze, albo gram z kolegami. Jestem oddanym fanem FC Barcelony.

Logo Piłkarskiego klubu Fc Barcelony

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile Kosztuje Stworzenie Strony Internetowej?

Koszt stworzenia strony internetowej zależy od różnych czynników, takich jak złożoność projektu, wymagane funkcje i liczba stron.

Jako freelancer  oferuję konkurencyjne ceny i dostosowuję koszt do spełnienia twoich konkretnych potrzeb.

Aby otrzymać dokładną wycenę, proszę skontaktuj się ze mną, a chętnie omówię szczegółowo wymagania Twojego projektu.

To będzie zależeć od zakresu i złożoności projektu.

  • Jedna prosta strona docelowa może zająć 1-4 tygodnie, w zależności od ilości tekstu.
  • Pełna strona internetowa składająca się z 5-10 stron może zająć od 4 do 8 tygodni.

Ty. Ja nie posiadam żadnych praw do strony. Mogę dać Ci pełne prawa administratora, więc nawet możesz mnie usunąć, jeśli taka jest Twoja wola. Ty płacisz za stronę, więc staje się ona Twoją własnością.


Jedyne, czego chciałbym, to umożliwienie dodania strony do mojego portfolio, jeśli będę tego chciał.

Jeśli nie posiadasz jeszcze hostingu ani domeny, chętnie doradzę, gdzie możesz je zakupić i jak je skonfigurować. Polecam usługi Hostingera, które poza samym hostingiem oferują również darmową domenę. Oferuje również usługi hostowania stron na moim hostingu co wyjdzie ci korzystniej cenowo.

Gdy jednak zdecydujesz się na zakup hostingu, wyśle ci film wideo w jaki sposób dodać mnie jako osobę zarządzającą

Oczywiście! Ponieważ korzystam z najnowszego oprogramowania, edycja tekstu, zdjęć i innych treści na stronach www jest bardzo łatwa. Możesz zmieniać praktycznie wszystko, jeśli tylko chcesz.

Dodatkowo, staram się projektować strony internetowe w taki sposób, aby były łatwe w edycji, nawet dla osób niezaznajomionych z technicznymi aspektami. Oferuję również pomoc i wsparcie, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy.

Tak, zapewniam bezpłatną konserwację i wsparcie dla strony, oferuję dostępne za miesięczną opłatą pakiety wsparcia, które obejmują aktualizacje treści, kontrole bezpieczeństwa oraz pomoc techniczną.

Zapewnienie regularnej aktualizacji strony internetowe pozytywnie wpływa na jej pozycjonowanie i doświadczenia użytkownika.

Oczywiście! Posiadam doświadczenie w wdrażaniu najlepszych praktyk SEO podczas procesu tworzenia strony. Od optymalizacji struktury strony i meta tagów, po zapewnienie szybkich czasów ładowania i przyjazności dla urządzeń mobilnych, zadbam o to, żeby Twoja strona była przyjazna dla wyszukiwarek internetowych.

Kontakt

Masz pomysł na stronę internetową? Pracujmy razem

Adres Mailowy

kacper@webkaster.com

Dostępność

Dostępny

Strony Internetowe & Marketing | Projektowanie Stron Mszana Dolna | Tworzenie Stron WWW Mszana Dolna | Usługi Marketingowe Mszana Dolna

Skontaktuj się przez Social Media

Webkaster – Strony Internetowe & Marketing, Lubomierz 146, 34-736 Lubomierz

pl_PLPL